Jak wybrać samochód na wesele?

Posted by

Niemal każdy pragnie, by jego wesele było całkowicie wyjątkowe. Nic więc dziwnego, że dokładamy wszelkich starań, aby było dopracowane w każdym calu. Na zorganizowanie idealnego przyjęcia poświęcamy dziś przynajmniej kilka miesięcy. Nie ma możliwości, aby któryś ze szczegółów nie prezentował się dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Wszystko, od ubioru, przez drogę do kościoła, aż po atrakcje na przyjęciu, ma spełniać nasze oczekiwania.

Po pierwsze: styl

Czasy, w których planując wesele po prostu wybierało się z katalogu kilka rzeczy, które wpadły nam w oko, już odeszły do lamusa. Dzisiaj planowanie przyjęcia należy rozpocząć od ustalenia motywu przewodniego. Styl, w jakim organizowane jest wesele, jest bardzo ważny, gdyż zostaną mu podporządkowane wszystkie kolejne elementy. Łatwo można zauważyć, że na przyjęcie urządzane w zabytkowym dworku panna młoda włoży staropolską suknię, a na imprezę w nowoczesnym klubie włoży coś o wiele bardziej awangardowego.

Każdy detal się liczy

To jasne, że dekoracje sali czy stroje państwa młodych będą dopasowane do ustalonej stylizacji. Należy jednak pamiętać, że dla wyjątkowego efektu warto podporządkowywać jej wszystkie detale przyjęcia. Motyw przewodni warto mieć na uwadze już wybierając samochód na wesele. Limuzyna lepiej sprawdzi się podczas eleganckiego wesela, a zabytkowe auta świetnie podkreślą stylizację przyjęcia w stylu retro. W niektórych przypadkach zabawnym urozmaiceniem jest zrezygnowanie z usług szofera i posadzenie za kierownicą… pana młodego!

Samochody do zadań specjalnych

Każdy, kto stanął już przed wyzwaniem planowania własnego wesela wie, że nie jest to zadanie łatwe. Już to, aby znaleźć idealny samochód na wesele może zająć nam kilka tygodni. Nie zawsze w najbliższej okolicy znajdziemy coś, co spełni nasze oczekiwania. Warto też pamiętać, by weselne auta rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Firmy, które zajmują się ich wynajmem, rzadko dysponują podwójnymi egzemplarzami z każdego modelu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?