Królewski powóz, albo limuzyna

Posted by

Jadąc do ślubu należy wybrać sobie odpowiedni pojazd. Może nim być zarówno powóz, albo limuzyna. Chodzi o prestiż z jakim podróżuje Młoda Para, ich gusta, plany oprawy ceremonii zaślubić, ale także i w dużej mierze o wysokiej jakości zdjęcia, później dostępne do wglądu i stanowiące zapis cyfrowy, tego nadzwyczaj uroczystego wydarzenia. Czy będzie to kareta, którą ciągnęły konie, czy limuzyna, takiej długości, że aż dech zapiera, zdjęcia będą i tak piękne. Niektórzy nie chcą, takich innowacji, wolą samochody, specjalnie przygotowane na ślub, mające ciekawy kształt, kolor i ozdoby, w postaci balonów i puszek, a także dopasowaną doń rejestrację z napisem „Młoda Para”. Wożenie wódki i słodkości w takim samochodzie stało się w Polsce tradycją. Takie gratisy wręcza się potem, tradycyjnie osobom robiącym bramy zatrzymujące nowożeńców. Rzecz jasna dla nieletnich przewidziane są słodycze, a dla osób dorosłych napoje wysokoprocentowe. Zrobione wtedy zdjęcia, zawsze będą przypominać o tym, kto w danym miejscu zatrzymał młodych, tworząc bramę w określonym miejscu.

Pamiątkowe fotografie

Największą radość sprawiają nam one po wielu latach, kiedy wielu osób już nie ma wśród nas z powodu wyjazdu, albo zakończenia ich żywota. Na zdjęciach możemy je jeszcze raz zobaczyć, a nawet wspomnieć ich głos, czy zachowanie patrząc na takie, stare zdjęcia. To tak, jakby zatrzymać czas na dłużej, uchwycić jego cząstkę i zapamiętać. Także, a może zwłaszcza fotograf ślubny Kielce ma ogromną moc przywoływania wspomnień. Nie tylko dla samych małżonków, ale także ich dzieci i wnuków. Sami zainteresowani cieszą się z niej, zwłaszcza wtedy gdy mają za sobą wiele udanych lat i już lekko posiwiałe głowy, pełne dobrych wspomnień, z tak ważnych uroczystości.

huczne-przyjecie-weselne

Przechowywane jako rodzinna pamiątka, mogą stać się inspiracją dla młodszych pokoleń, chcących naśladować swoich rodziców, dziadków, czy dalszych krewnych. Odpowiednio oprawione są w stanie cieszyć się dobrą jakością przez wiele pokoleń. Czasem mogą też zostać poddane renowacji, a potem  poddane retuszom ponownie zostać odbite i umieszczone w ramce, jako rodzinna pamiątka pokoleniowa.

 

 

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?