Hostessa to ciekawa praca

Posted by

Jest to zatrudnienie dla osób młodych, na podstawie umowy zlecenia, ale nie na etat. Praca jest przeważnie na weekendy, na dzień lub dwa dni. Praca hostessy jest ciekawa, ale nie jest to praca na stałe. Hostessa promuje produkty, usługi i marki. Uczestniczy w akcjach oraz wszelkich imprezach. Pomoc w działaniach promocyjnych jest nieoceniona, można z niej spokojnie korzystać. Hostessa rozmawia z klientami, promuje produkty, rozdaje drobne przekąski lub drobne upominki. Hostessa to doskonała pomoc.

Promuje wszystko: jogurty, sery, kosmetyki i podpaski. Jej praca jest niełatwa – nieraz musi stać przez 8-12 godzin, uśmiechać się i zachęcać klientów do degustacji czy kupna produktów. Może nieźle zarobić – czasami nawet 2000-3000 złotych miesięcznie. Takie zarobki to podstawa, rzecz ważna, dobra dla każdej osoby.  Hostessy z Kielc mają bardzo ciekawą pracę, więcej informacji: https://www.agencjainfernal.pl/

Jak musi wyglądać hostessa?

Hostessa czasami dostaje strój i nosi go podczas pracy. Ładny ubiór, makijaż, odpowiednie buty to podstawa. Nieraz może ubrać własne rzeczy, ale muszą one być w kolorystyce określonej przez firmę – na przykład białej, granatowej lub czarne. Hostessa musi być ładna, zgrabna, miła, zadbana i uprzejma. Klienci muszą czerpać przyjemność z takich relacji i chętnie kupować papierosy, kosmetyki czy żywność. Hostessa pracuje w sklepach spożywczych, drogeriach, podczas targów oraz festiwali. Jej praca jest naprawdę ciekawa, perspektywiczna i dająca dobre zarobki. To dobre zatrudnienie dla licealistki czy studentki. Firmy raczej nie zatrudniają hostess po 26. roku życia.

Można spokojnie utrzymać się na studiach dzięki pracy hostessy, wystarczy tylko znaleźć zlecenia, pracować przez trzy weekendy miesięcznie, a w tygodniu studiować. Hostessa wykonuje pracę ciekawą, ale tymczasową. Hostessa za godzinę pracy może zarobić 25-40 złotych, co jest bardzo dobrą stawką. Czasami stawki są niższe – 18 czy 20 złotych netto, ale warto poszukać lepiej płatnych zleceń. Hostessy powinny być spokojnie, nie mogą być agresywne, muszą pracować starannie, zgodnie z wytycznymi. Nie może być osobą konfliktową, ponieważ ta praca wymaga koncentracji oraz staranności. Nie można leniuchować, nie można marnotrawić czasu. Lepiej jest pracować solidnie, zapracować na dobrą opinię i wielokrotnie być zapraszaną do współpracy. Hostessa to dobry zawód dla młodej dziewczyny – jest raczej lekki i nie wymaga specjalnych umiejętności. Hostessa zarabia i może zrobić karierę w takiej pracy. Czy warto być hostessą? Zdecydowanie tak.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?