Etapy diety Oxy

Posted by

Zgubienie zbędnych kilogramów i walka o zgrabną sylwetkę oraz kondycję, może stanowić nie lada wyzwanie. Z tego względu osoby borykające się z nadwagą i otyłością, starają się szukać rozwiązań, które pomogą szybko i w miarę bezboleśnie dojść do celu. Oczywiście w procesie odchudzania niezbędny jest ruch, jednakże ogromne znaczenie ma również zmiana nawyków żywieniowych na całe życie, czy choćby na początek dieta która pomoże zwalczyć przynajmniej pierwszy kilka lub kilkanaście zbędnych kilogramów i będzie stanowiła motywację do dalszego dbania o siebie.

Poszczególne fazy

Ostatnio triumfy wśród odchudzających się, święci nowoczesna wersja diety białkowej, czyli dieta Oxy. Jej twórcy zapewniają że jest to bezpieczny i skuteczny sposób odchudzania. Dieta ta składa się z pięciu etapów. Każdy z nich trwa jeden tydzień. Na pierwszym etapie konieczne jest pozbycie się chciała toksyn, by przemiana materii ruszyła i by łatwiej było pozbywać się również zbędnych kilogramów. W tym momencie spożywa się dużo białka zwierzęcego. Drugi etap polega na zmaksymalizowaniu spalania tkanki tłuszczowej i właśnie na tym etapie można dostrzec pierwsze spektakularne efekty naszej przemiany. Trzecia faza  zakłada dołączenie białka roślinnego. Na czwartym etapie zaczynamy spożywać proporcjonalne ilości białek, tłuszczu oraz węglowodanów. Pozostała jeszcze stabilizacja, czyli piąty etap a właściwie wychodzenie z diety.  W tym czasie dieta Oxy pozwala na powolne włączanie do jadłospisu kolejnych składników.

W taki sposób przeprowadzona dieta jest bezpieczna dla zdrowia pod warunkiem że nie mam żadnych przeciwwskazań do tego, by na nią przejść.Twórcy dodatkowo zapewniają, że każdy do sposobów żywienia w obrębie diety jest dopasowany do konkretnej osoby czyli jej stanu zdrowia,wagi aktywności fizycznej, a nawet osobowości.  Z pewnością w połączeniu z ruchem ona jeszcze lepsze  i trwalsze rezultaty, pod warunkiem, że nie zaczniemy się ponownie objadać.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?