Dobra budka do selfie

Posted by

Choć znajdujący się przy kinach fotobudki, znane są od lat, zwłaszcza w Ameryce. Ich nowa wersja pojawiła się w ostatnich latach na polskim rynku. Takie ciekawie wyglądające automatyczne urządzenia, mają za zadanie wykonywanie tak zwanych selfie, czyli zdjęć wykonywanych samodzielnie i automatycznie, tak jakby autoportretów. Wykonuje się je przy zastosowaniu aparatu cyfrowego, a obiekt czyli w tym wypadku osoba ustawia się odpowiednio do ekranu. Ale jednocześnie ma podgląd danego ujęcia tak, aby móc się optymalnie dopasować i wykonać zdjęcia, takie, jakie można sobie tylko wymarzyć.

Na pokaz

Cieszące się dużym uznaniem na całym świecie zdjęcia wykonywane samodzielnie, czyli tak zwane selfie stanowią bardzo dużą grupę proporcjonalnie do wszystkich, wykonywanych i umieszczanych na portalach społecznościowych zdjęć. Jeśli chodzi o samo wykonywanie sobie zdjęć, robi się to trochę z chęci pokazania się światu, gdyż powstała taka swoista moda na dzielenie się wszystkim, co nowego zdarzyło się w naszym życiu. Życie społeczne od wieków ulega pewnego rodzaju zmianą i są rzeczy, które ulegają swoistym modom. Dzielenie się zdjęciami własnej osoby, a także miejsc, w których się przegrywa, zarówno na stałe. Jak też w czasie wycieczek, ma na celu jakby pochwalenie się poziomem jakości życia, stylem życia, a także rodzajem hobby i spędzania wolnego czasu.

 

Weź swoje autorskie zdjęcie

Budka o nazwie Getselfie to takie urządzenie, którego nazwa może być zrozumiana, jako tłumaczona z języka angielskiego, aby wziąć sobie swoje zdjęcie autorskie. Niektórzy uważają to za nadmierną ekspresję własnych spraw osobistych. Jedni więc dzielą się swoimi zdjęciami wykonanymi w różnych okolicznościach, natomiast inne osoby zachowują je wyłącznie dla siebie. Wszyscy wiemy, że niektórymi rzeczami chcemy się dzielić z innymi, natomiast są też takie sfery życia, a także mniej korzystne dla nas fotografie, które stanowią wyłącznie naszą osobistą pamiątkę. Są one przeznaczone tylko dla nas samych oraz dla naszych bliskich i przyjaciół, a nie dla widoku większej publiczności. Jeśli impreza była dość udana, a stanowiła ona bardziej ogólnodostępną zabawę, wtedy śmiało można podzielić się swoim, własnym selfie, być może wykonanym dzięki takiej świetnej fotobudce.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?