Certyfikat wiarygodności „Pantera Biznesu”

Posted by

Certyfikat „Pantera Biznesu” mogą otrzymać firmy działające na terenie Polski, które uczestniczą w programie „Pantera Biznesu”. Konkurs ma za zadanie wyróżnić uczciwych i rzetelnych przedsiębiorców, postępujących zgodnie z zasadą fair play w biznesie. Takie firmy powinny także cieszyć się dużym gronem zadowolonych i lojalnych Klientów. Organizatorem programu jest firma Netkomp z siedzibą w Bydgoszczy.

Certyfikat „Pantera Biznesu” pozwoli budować przewagę wyróżnionej firmy na rynku krajowym, ale także umożliwi jej rozwój na rynku zagranicznym. Uzyskanie takiej nominacji przez firmę spowoduje wzrost jej znaczenia i prestiżu, potwierdzi jej wysoki standard działalności. Certyfikat także zwiększa zaufanie potencjalnych klientów, wzmacnia pozycję zwycięskiej firmy na rynku wśród innych przedsiębiorców oraz buduje pozytywny wizerunek firmy jako pracodawcy. Te działania mają na celu zbudowanie pozytywnego i długotrwałego employer brandingu firmy. Przedsiębiorstwo nagrodzone takim tytułem osiąga większą przewagę konkurencyjną na rynku oraz z łatwością może zawiązywać krajowe lub zagraniczne kontakty z innymi, pod tym względem, prestiżowymi firmami. Kolejnym atutem uzyskania tego wyróżnienia jest umożliwienie uzyskania loga „Pantera Biznesu” do posługiwania się nim na nośnikach reklamy, we wszystkich materiałach reklamowych oraz uzyskanie naklejki z logiem Pantera Biznesu, które można przykleić na służbowy samochód lub witrynę.

Aby uzyskać Certyfikat „Pantera Biznesu” firma musi spełnić kilka warunków. Przedsiębiorstwo zgłaszające się do programu „Pantera Biznesu” – http://panterabiznesu.pl/, musi mieć swoją siedzibę na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, uzyskać pozytywna weryfikację przez oprogramowanie w ramach projektu oraz dokonać niewielkiej opłaty za certyfikat. Należy pamiętać, że zgłoszenie się do programu jest bezpłatne.

Ponadprzeciętnym wyróżnieniem dla firmy jest uzyskanie grawerowanego certyfikatu wiarygodności „ Złota Pantera Biznesu”. Taki certyfikat otrzymają przedsiębiorstwa, które przez okres dłuższy niż rok są uczestnikami projektu, czyli są uczestnikami Złotej Panter Biznesu. Takie firmy powinny charakteryzować się wytrwałością  i konsekwencją w etycznym realizowaniu swojej biznesowej działalności oraz powinny zrzeszać liczne grono zadowolonych klientów. Złota Pantera Biznesu to tytuł, który kojarzy się z wyjątkowością i prestiżem. Taki tytuł pozwala także do nadania  pozytywnych rekomendacji, które mają niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?